Ze mną rozwiążesz zadania

Zdasz egzamin i maturę

Zaliczysz semestr

Korepetycje z matematyki w Bydgoszczy
Artykuły o audio, muzyce i elektroakustyce

Artykuły
Elektroakustyka i audio

Zamieszczam tutaj ciekawe skróty i linki do interesującej treści z zakresu audio, Hi Fi i muzyki. Miłej lektury.

Instalacje audio multiroom
strojone indywidualnie w Twoim salonie

Inwestycja w nowy dom lub apartament wiąże się z zaprojektowaniem i wykonaniem instalacji audio-wizualnej. Oczywiście, musi to być instalacja, która spełnia wszystkie aktualne wymagania techniczne, takie jak wygodne sterowanie i zastosowanie odpowiednich standardów.

Ja jednak chciałem napisać więcej na temat brzmienia, bowiem kino domowe musi odtwarzać muzykę tak dobrze, jak znakomitej klasy system stereo. Najlepiej jeśli będzie to instalacja audio strojona indywidualnie w Twoim salonie, o czym dowiesz się więcej klikając tutaj.

Różne opinie
Na temat Kabli głośnikowych

Kable głośnikowe budzą kontrowersje i liczne sprzeczne opinie. Dlaczego tak jest? Jak sądzę, wynika to między innymi z braku doświadczeń w budowaniu systemów elektroakustycznych osób wypowiadających się w temacie. Osoby bez tych doświadczeń próbują definitywnie orzec o tym, jaka jest rzeczywistość. Tworzy to specyficzną aurę wokół muzykofili, wśród których jedni eksperymentują więcej, inni mniej, a każdy chce mieć rację.

Prawda jest taka, że kable do głośników oddziałują z systemem audio i tworzą brzmienie. Przeczytaj więcej o oddziaływaniu okablowania i opinii na ten temat klikając tutaj.

Zdasz ze mną:

Copyright © Korepetycje z matematyki w Bydgoszczy od 2001 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved